Новини 

Всеукраїнський конкурс рефератів від УкрЯТ та «Енергоатома»

   27 вересня 2017 р. в м. Києві відбулися фінальні заходи  Всеукраїнського конкурсу рефератів на тему «Розвиток української атомної енергетики» для школярів старших класів, які щорічно проводить Українське ядерне товариство спільно з НАЕК «Енергоатом» для залучення найкращих представників української молоді до навчання у профільних вищих навчальних закладах і подальшої роботи на підприємствах атомної енергетики. До складу конкурсного журі заслуховування доповідей учасників фінального етапу конкурсу рефератів, їх оцінювання та нагородження переможців увійшов директор Інституту проблем безпеки АЕС НАН України, чл.-кор. НАН України, проф.  Анатолій Носовський.

   За результатами конкурсу перемогла учениця Южноукраїнського професійного ліцею Надія Волохова з рефератом на тему «Ташлицька ГАЕС – гарант екологічної стабільності регіону», яка не лише розкрила технологічні переваги добудови Ташлицької ГАЕС, але й успішно та з використанням доказової бази полемізувала з представниками громадських організацій, які протестують проти ГАЕС.

   Друге та третє призові місця посіли учні з м. Вараш Олександр Гаврилова та Анатолій Басанець. Дипломи та призи за оригінальність і глибину розкриття теми отримали школярі зі Славутича та Славутського району Микола Левін, Олексій Становий та Оксана Стецюк.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert