Новини 

Вітання з Днем Науки

Шановні колеги!

     Колектив Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України щиро вітає всіх науковців з професійним святом – Днем науки!

  День науки – це професійне свято яскравих особистостей, ініціативних ентузіастів і невиправних оптимістів, людей творчих і натхненних великою ідеєю змінити світ на краще.

  Сьогодні наука, не зважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці наших вчених має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки, а професіоналізм українських науковців високо цінується в усьому світі.

   Ми можемо пишатись своїми колегами, видатними вченими, наукова діяльність яких пов’язана з пріоритетними напрямами досліджень у ядерній галузі, серед яких безпечна експлуатація об’єктів з ядерними технологіями, ліквідація наслідків радіаційних аварій, зняття з експлуатації ядерних установок, поводження з відпрацьованим ядерним паливом і радіоактивними відходами, проведення робіт у радіаційно небезпечних умовах, радіоекологія, захист людини та довкілля під час експлуатації ядерних установок.

  Ми впевнені у тому, що набутий унікальний досвід і знання, командний дух колективу та бачення шляхів розвитку наукового потенціалу дасть нам змогу збільшувати свій внесок у підвищення рівня безпеки ядерної галузі України, а також гарантуватиме ділову надійність нашим партнерам і колегам.

   Ми маємо створити всі умови, щоб молоде покоління талановитих науковців, використовуючи ексклюзивні знання та унікальний досвід старшого покоління, змогло реалізувати свій потенціал в незалежній Україні, привносячи свій внесок у розвиток вітчизняної науки, реалізуючи нові наукові ідеї, створюючи нові технології задля розбудови конкурентоспроможної економіки, здатної забезпечити сталий розвиток українського суспільства.

  Бажаємо вам натхнення, нових творчих здобутків, невичерпної енергії в реалізації ваших наукових ідей та впровадження їх у життя, наснаги вам та нових відкриттів.

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert