Загальні збори членів Українського Ядерного Товариства

8 грудня 2016 року відбулися загальні збори членів Українського Ядерного Товариства. На засіданні розглядалися питання діяльності УкрЯТ. Президент Укрят Григорій Муляр доповів про результати роботи Правління в період 2015-2016 рр., голова ревізійної комісії Захаров В.Г. звітував про результати фінансової діяльності УкрЯТ за 2015-2016рр., виконавчий секретар Данило Лавренов виступив з доповіддю про проект бюджету УкрЯТ на 2017-2018 рр. та про внесення змін до Статуту громадської організації «Українське ядерне товариство».

члени Українського Ядерного Товариства

 

Збори прийняли до відома інформацію про результати роботи та зробили наступні висновки: фінансово-господарська діяльність УкрЯТ велась на підставі затверджених зборами членів та правління УкрЯТ кошторисів витрат організації на 2015 і 2016 рр.; в цілому фактичні витрати в звітному періоді не перевищували встановлених кошторисом і оформлювалися з дотриманням вимог законодавчих та нормативних актів України, рішень органів управління; затвердили нову редакцію Статуту громадської організації «Українське ядерне товариство» в цілому; надали право президенту УкрЯТ і виконавчому секретарю підписати нову редакцію Статуту громадської організації «Українське ядерне товариство»; делегували повноваження виконавчому секретарю УкрЯТ Лавренову Д.А. для проведення реєстрації нової редакції Статуту громадської організації «Українське ядерне товариство», а також представляти інтереси УкрЯТ в органах юстиції.

Від ІПБ АЕС НАН України прийняли участь директор Носовський Анатолій та провідні інженери Кудін Євгенія, Гавловська Любов.

Схожі повідомлення

Залиште коментар

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert