Новини 

Загальні збори відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України

     24 квітня 2019 р. у Великому конференц-залі Національної академії наук України відбулися Загальні збори відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України.

     Збори відкрив академік-секретар Відділення академік НАН України Олександр Кириленко, який зробив доповідь «Про підсумки наукової діяльності установ відділення фізико-технічних проблем енергетики у 2018 році та перспективи розвитку фундаментальних досліджень і наукових розробок в галузі енергетики.

     В обговоренні доповіді прийняли участь керівники наукових установ Відділення. У своєї доповіді директор Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України чл.-кор. НАН України Анатолій Носовський розповів про перспективні актуальні напрями наукових досліджень в галузі безпечного використання ядерної енергії та ознайомив з результатам науково дослідної роботи «Розробка та впровадження сучасних методів моделювання радіаційно-небезпечних робіт з перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно-безпечну систему», які були отримані науковцями інституту у 2018 році.

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert