Новини 

Перша нарада Керівного комітету та Програмної групи проекту Fukushima Daiichi Nuclear Power Station Accident Information Collection and Evaluation

     11–13 липня 2022 року відбулася перша нарада Керівного комітету та Програмної групи проекту Fukushima Daiichi Nuclear Power Station Accident Information Collection and Evaluation (FACE) OECD/NEA Project. Проект FACE є продовженням проектів BSAF, PreADES та ARC-F.

Проект FACE реалізується з такими загальними цілями:

  • уточнення інтерпретації сценаріїв аварій на АЕС Фукушима Дайічі, включаючи вплив заходів щодо управління аваріями;
  • уточнення поточних можливостей та напрямів подальшого удосконалення моделювання розвитку важких аварій;
  • інтерпретація результатів аналізу урановмісних частинок та визначення відповідних методів та процедур лабораторного аналізу у «гарячих» камерах для майбутнього застосування до аналізу уламків палива;
  • підтримка каналів зв’язку між японськими організаціями та міжнародними партнерами для обміну даними, інформацією та досвідом для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків аварії на АЕС Фукушима Дайічі, та підвищення безпеки реакторів у різних країнах.

     У проекті беруть участь 23 організації з 13 країн. Україна представлена у проекті Інститутом проблем безпеки атомних електростанцій НАН України.

 

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert