Новини 

Участь у Міжнародній конференції «Переробка рідких радіоактивних відходів: український контекст»

     30 червня 2022 року у м. Київ в онлайн форматі відбулася науково-практична Міжнародна конференція «Переробка рідких радіоактивних відходів: український контекст». Співорганізаторами конференції виступили – компанія «Альфа Атом», ДУ «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України», Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України, ДСП «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами», ДСП «ЕКОЦЕНТР», проєкт ЄС «Поводження з радіоактивними відходами перед захороненням» – PREDIS, Професійна асоціація екологів України, Національний університет «Львівська політехніка», Всеукраїнська Інноваційна екосистема «Sikorsky Challenge Україна».

     Конференцію було присвячено обговоренню питань проблем радіоактивних відходів у повоєнній відбудові України; інноваційним рішенням для поводження з радіоактивними відходами в Чорнобильській зоні відчуження; можливостям фінансування переробки радіоактивних відходів в Україні та ЄС.

     У роботі конференції взяли участь понад 50 учасників з України, Фінляндії, Франції, Японії, Кореї. Проголошено і обговорено близько 20 доповідей. Завідувач відділення ядерної та радіаційної безпеки Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України Віктор Краснов виступив із вітальним словом та доповіддю: «Сорбційно-коагуляційна обробка рідких радіоактивних відходів складного складу використовуючи нові неорганічні коагулянти та сорбенти».

     Круглий стіл конференції: Інноваційні рішення для поводження з радіоактивними відходами в Чорнобильській Зоні Відчуження модерував Максим Савельєв, старший науковий співробітник Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert