Новини 

Інститут проблем безпеки АЕС отримав матеріальну допомогу для відновлення роботи

     Як відомо, з 24 лютого по 31 березня цього року зона відчуження Чорнобильської АЕС, а отже і всі об’єкти на її території, перебували під контролем російських військових. В результаті цього було знищено фактично все майно майже в усіх офісних та лабораторних приміщеннях Інституту проблем безпеки АЕС НАН України, що розташовані у місті Чорнобилі.

     18 липня 2022 року Інститут проблем безпеки АЕС отримав гуманітарну допомога від Об’єднання «Українці в Карлсруе» (Deutsch-Ukrainischer Verein „Ukrainer in Karlsruhe“). Гуманітарна допомога складалася з комп’ютерної техніки, яку надали для Об’єднання приватні компанії Німеччини. Завдяки цьому наш інститут зміг частково відновити комп’ютерну базу та налагодити роботу в офісі, а також продовжити виконання науково-технічних завдань з контролю ядерної та радіаційної безпеки зруйнованого 4-го блока Чорнобильської АЕС.

     Керівництво та науковці Інституту проблем безпеки АЕС висловлюють щиру вдячність членам Об’єднання «Українці в Карлсруе» за надання так необхідної нам комп’ютерної техніки. Завдяки вашій небайдужості та активній громадянській позиції, ми зможемо відновити наукову діяльність інституту, а українські науковці зможуть продовжити виконання важливих дослідницьких завдань і отримувати нові знання, які допоможуть перетворити об’єкт «Укриття» на екологічно безпечну систему.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert