Новини 

Европейська аерозольна конференція (EAC 2019)

    З 25 по 30 серпня 2019 р. у м. Гетеборг, Швеція, відбулася Щорічна Европейська аерозольна конференція (EAC 2019), яка є форумом для обміну досвідом і презентації нових результатів у сфері теоретичних, експериментальних і прикладних аерозольних досліджень. Організаторами конференції виступили Північне товариство з досліджень аерозолів (NOSA) і Гетеборзька мережа досліджень повітря та клімату.

    Програма конференції передбачала пленарні засідання з п’яти напрямків: аерозольні технології; дослідження атмосферних аерозолів; методи вимірювання аерозолів; аерозолі і здоров’я; базові аерозольні процеси; та дев’ять спеціалізованих сесій. Теми представлених доповідей охоплювали основні шляхи розвитку науки про аерозолі, вплив технологічного розвитку на забруднення атмосфери, представлення нових методів і приборів з вивчення характеристик аерозолю та ін. У конференції взяли участь близько 1000 провідних дослідників, інженерів і вчених з більш ніж 50 країн світу, було заслухано близько 400 доповідей та представлено понад 600 постерів.

    Від Інституту проблем безпеки АЕС НАН України в конференції взяв участь завідувач сектору спектрометричного аналізу, канд. техн. наук, Олександр Калиновський. Була представлена стендова доповідь «Застосування двошарових композицій волокнистих фільтрів для оцінки дисперсного складу аерозолю приземного шару повітря».

    У цілому Щорічна Європейська аерозольна конференція пройшла успішно і її цілі були досягнуті.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert