Новини 

Міжнародна конференція з радіобіології у м. Гомелі

   Співробітники Відділення проектування об’єктів з радіаційно-ядерними технологіями (ВПОРЯТ) взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Радіобіологія: сучасні проблеми», що відбулась 26–27 вересня 2019 р. у м. Гомель (Республіка Білорусь) на базі Державного наукового закладу «Інститут радіобіології» НАН Білорусі.

   Науковці з Білорусі, Словаччини, України та інших держав представили доповіді з фундаментальних і прикладних досліджень щодо проблем радіобіології у таких галузях, як сільське господарство, лісівництво, санітарна гігієна, радіаційна і техногенна безпека тощо.

   Доповідь українських науковців С. А. Паскевича та Д. В. Городецького була присвячена проблемам зняття з експлуатації Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС), а саме радіоекологічним наслідкам осушення водойми-охолоджувача ЧАЕС та шляхам мінімізації радіаційних впливів на довкілля. Доповідь містила прикладні аспекти використання результатів досліджень, тому викликала інтерес та дискусію серед науковців і була відзначена як важлива комплексна науково-прикладна розробка.

   Під час спілкування з білоруськими колегами були отримані цікаві пропозиції з методологічної допомоги щодо вирішення проблем заліснення осушених піщаних ділянок водойми-охолоджувача ЧАЕС.

   За результатами конференції можна зробити висновок, що розробки науковців ІПБ АЕС, які було представлено на розгляд міжнародної наукової спільноти, виконані на високому науково-технічному рівні.

   Фотографії були люб’язно надані А. Шкляровою, Інститут радіобіології НАН Білорусі.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert