Новини 

III конференція ГО «Українське ядерне товариство»

     14 травня 2021 року відбулась ІІI звітно-виборча конференція Українського ядерного товариства, на якій було обрано нового президента та правління організації, а також підбито підсумки роботи ГО «УкрЯТ». Більшістю голосів було підтримано кандидатуру Володимира Костянтиновича Броннікова, заслуженого енергетика України, радника президента ДП «НАЕК «Енергоатом», представника МЦ ВАО АЕС на Запорізькій АЕС. Володимир Бронніков очолював ГО «УкрЯТ» з 1999 по 2008 та з 2010 по 2015 роки.

    Під час свого виступу новообраний президент окреслив основні напрями та завдання Українського ядерного товариства на найближчі роки, які необхідні для розвитку найбільшої громадської ядерної науково-технічної організації. Володимир Бронніков зазначив, що діяльність УкрЯТ і надалі буде спрямована на вирішення багатьох наукових, виробничих і соціальних питань ядерної енергетики України та разом з тим потребує ще більшої згуртованості його членів та активної співпраці Товариства з державою задля подолання складних проблем, що стоять перед галуззю сьогодні.

     На Конференції було заслухано звіт про роботу ГО «УкрЯТ»; звіт ревізійної комісії про результати фінансово-господарської діяльності; звіт про роботу Відокремлених підрозділів ГО «УкрЯТ» за період з 30 травня 2019 року по 1 травня 2021 року.

     Також було затверджено новий склад Правління, до якого увійшли 43 представники Українського ядерного товариства. Від Інституту проблем безпеки АЕС НАН України до Правління «УкрЯТ» увійшов його директор Анатолій Носовський.

     Було переобрано виконавчого секретаря та ревізійну комісію, головою якої, терміном на 2 роки, обрано Євгенію Кудін, заступника директора ІПБ АЕС НАН України з загальних питань.

     На Конференції також було підбито підсумки двох звітних років роботи ГО «УкрЯТ». Звітуючи про діяльність Товариства, виконавчий секретар УкрЯТ Данило Лавренов проінформував присутніх про заходи інформаційно-просвітницького, державницького, організаційного та міжнародного напрямів, які були реалізовані силами керівництва та Відокремлених підрозділів Товариства спільно із партнерами організації, профільними закладами вищої освіти та науковими установами. Данило Лавренов доповів, що протягом звітного періоду було проведено понад 35 заходів, спрямованих на популяризацію атомної енергетики та вирішення проблемних питань галузі. Він також подякував присутнім за злагоджену плідну роботу і закликав до подальших активних консолідованих дій для розвитку української атомної енергетики.

     Директор Інституту проблем безпеки АЕС Анатолій Носовський розповів про ситуацію щодо ядерної безпеки об’єкта «Укриття».

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert