Новини 

Представлення доповіді на конференції Геоінформатика 2021

    З 11 по 13 травня 2021 р. у Києві, Україна, відбулась конференція, організована Європейською асоціацією геологів та інженерів (EAGE) та Всеукраїнською асоціацією геоінформатики (ВАГ). Це була ювілейна XX Міжнародна конференція «Геоінформатика: теоретичні та прикладні аспекти». Через карантинні заходи конференція проводилась у форматі онлайн.

     У рамках роботи конференції були заплановані семінари, скорочені навчальні курси й обговорення актуальних питань за круглим столом.

     Від Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України в заході взяли участь науковці: І. О. Коваленко, М. І. Панасюк, Н. В. Сосонна.

     Конференція мала багату наукову програму, було представлено 158 презентацій, які тривали майже 2800 хвилин.

     Оскільки мова конференції була англійська, то й презентували свої доповіді наші науковці англійською. І. О. Коваленко презентував доповідь «Creation of a Mathematical Model of Radiohydrogeological Conditions of the Chernobyl Exclusion Zone». Робота виконана спільно ІПБ АЕС НАН України (І. О. Коваленко, М. І. Панасюк, Н. В. Сосонна) та ДУ «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України» (В. В. Долін)

      Мета роботи полягала у представленні можливостей математичного моделювання радіогідрогеологічних умов Чорнобильської зони відчуження та висвітленні особливостей створення таких моделей.

    У доповіді йшлося про структуру, функції, та можливості застосування математичних моделей для дослідження навколишнього середовища, рівнів забруднення підземних вод, зокрема згадувалося про використання моделі для виконання гранту МАГАТЕ: «Methods for Analyzing the Hydrogeological Characteristics of the Aquifers in the Vicinity of Nuclear Power Plants using Indicators» (контракт з МАГАТЕ № 22546) та ін.

     Представлені доповіді з усною та плакатною інформацією розміщено на веб-сайті Конференції. Матеріали конференції входять до наукометричної бази даних Scopus.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert