Новини 

Консультаційна зустріч в МАГАТЕ

Із 18 по 21 липня 2017 р. у штаб-квартирі Міжнародної агенції з атомної енергії у Відні відбулася консультаційна зустріч, присвячена обговоренню матеріалів технічного звіту МАГАТЕ «Досвід та уроки, здобуті під час поводження з радіоактивними відходами, що утворилися в результаті ядерних аварій».

Мета документа полягає в систематичному і всебічному вивченні досвіду та уроків у галузі поводження з радіоактивними відходами, що утворилися в результаті ядерних аварій з особливою увагою до технічних аспектів. Очікується, що цей документ має бути корисним для країн-членів МАГАТЕ для їхнього розуміння, планування та здійснення необхідних заходів щодо ефективного рішення потенційно великих обсягів складних потоків відходів, що можуть виникнути в подібних ситуаціях.

У зустрічі взяли участь експерти із США, Канади, Сербії, України, а також експерти МАГАТЕ. Від Інституту проблем безпеки АЕС НАН України у зустрічі взяв участь завідувач відділу зняття з експлуатації АЕС, кандидат технічних наук Сізов А. О. За його участі створюється розділ про опис майданчиків для зберігання і захоронення РАВ Зони відчуження.

У результаті наради була надана попередня версія документу і розроблений часовий план завершення і випуску звіту.

Консультаційна зустріч «Досвід та уроки, здобуті при поводженні з радіоактивними відходами, що утворилися в результаті ядерних аварій». 18-19 липня 2017, МАГАТЕ, Відень

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert