Новини 

Круглий стіл «Перспективи впровадження інновацій у атомній енергетиці»

   27 вересня 2019 р. в Інституті газу НАН України відбувся круглий стіл, на якому пройшли наукові дискусії з проблем та перспектив ядерної енергетики України.

   Організаторами круглого столу виступили Рада молодих вчених при Відділенні фізико-технічних проблем енергетики НАН України та молодіжна секція Українського ядерного товариства за підтримки рад молодих учених Інституту газу, Інституту проблем безпеки атомних електростанцій (ІПБ АЕС) та Інституту ядерних досліджень НАН України.

   Відповідно до програми заходу більше 20 молодих фахівців представили свої напрацювання та виступити з доповідями. Під час жвавого обговорення та дискусій з представниками провідних наукових установ з атомної енергетики та експертами галузі учасники висловили спільне бажання проводити подібні заходи частіше, налагоджуючи співпрацю та сприяючи обміну досвідом між фахівцями та науковцями різних напрямів та спеціальностей.

   У круглому столі взяли участь представники ІПБ АЕС НАН України, Інституту газу НАН України, Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, Хмельницької АЕС, ДП «НАЕК “Енергоатом”», Українського ядерного товариства, ДП «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки», Інституту ядерних досліджень НАН України, Інституту технічної теплофізики НАН України, Інституту фізики твердого тіла, матеріалознавства і технологій ННЦ «ХФТІ», Technetics Group France в Україні та Інституту електродинаміки НАН України.

    Від ІПБ АЕС НАН України з доповідями виступили співробітники А. С. Садовніков та П. М. Куцин, за що отримали письмову подяку.

   Подяка П. М. Куцин

   Подяка А. С. Садовніков

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert