Головна школа пожежної служби Республіки ПольщіНовини 

Науковці ІПБ АЕС провели низку лекцій з ядерної та радіаційної безпеки для слухачів Головної школи пожежної служби Республіки Польщі

    На початку жовтня 2017 року в Головній школі пожежної служби Республіки Польща (м. Варшава) співробітниками ІПБ АЕС було проведено цикл лекцій для навчального курсу «Тактика рятувальних операцій» (Tactics of rescue operation). Завідувач сектору, Паскевич С.А., провів навчання з питань реагування на надзвичайні ситуації у випадку ядерної та радіаційної аварії. Для слухачів-пожежників польського навчального закладу було представлено інформацію про особливості організації заходів з виявлення та реагування на надзвичайну ситуацію в умовах Чорнобильської АЕС та Чорнобильської зони відчуження.

Головна школа пожежної служби Республіки Польщі

    Головна школа пожежної служби здійснює навчання, ціллю яких є підготовка спеціалістів вищої кваліфікації у сфері техногенних та природних загроз, захисту від загроз для життя, здоров’я, а також готує офіцерські кадри для динамічного розвитку протипожежної охорони. В зв’язку з цим частина лекцій була присвячена ознайомленню студентів з організацією та функціонуванням систем протипожежного захисту на промисловому майданчику Чорнобильської АЕС, об’єкті «Укриття» та в чорнобильській зоні відчуження.

    Тематика проведених  лекцій стосувалась наступних питань:

  • Система готовності та реагування в надзвичайних ситуаціях на Чорнобильській АЕС. Цілі та задачі;
  • Дії персоналу ДСП ЧАЕС у випадку аварії або у випадку аварійної ситуації;
  • Дозиметричний контроль у випадку виникнення радіаційної аварії;
  • Радіаційний захист персоналу, цивільного населення та навколишнього середовища під час радіаційної аварії.

    На думку адміністрації Головної школи пожежної служби проведені лекції дали добру можливість для розуміння важливості багатьох практичних речей, які уже впровадженні в програмах реагування на надзвичайну ситуацію на Чорнобильській АЕС. Навчання поглибили розуміння студентів важливості вірної та швидкої організації роботи пожежних груп, інженерних груп, евакуаційних груп у випадку роботи в умовах радіаційного забруднення.

 

Для довідки:

    Головна школа пожежної служби – це єдиний в Польщі вищий навчальний заклад, який готує майбутніх офіцерів та спеціалістів в галузі пожежної та цивільної безпеки. Школа є державним технічним вузом Міністерства внутрішніх справ та адміністрації, що має повні вузівські права.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert