Міжнародна конференціяНовини 

Міжнародний семінар з проблем зняття АЕС з експлуатації

Носовський А. В.18 квітня 2017 року на базі Інституту проблем безпеки  АЕС НАН України був проведений міжнародний семінар на тему «Науково технічне співробітництво ЕС-Україна в області зняття АЕС з експлуатації». В зустрічі взяли участь представники українських установ: Богорад В.І. – ДНТЦ ЯРБ.  Яковенко О.В. – НАЕК «Енергоатом», Лобач Ю. – ІЯД НАН України, Носовський А.В., Сізов А.О, Паскевич С.А., Холодюк А.О. Купріянчук С.В. Безмилов В.М.- ІПБ АЕС, Кучинський В.К. – ДСП «ЧАЕС» та представник Європейського центру досліджень та інновацій, експерт зі зняття з експлуатації АЕС – Paloma Diaz Arocas.

Це був перший семінар із запланованих трьох в цьому році в рамках співробітництва між генеральної дирекції Європейської Комісії з досліджень та інновацій та НАН України, координатором якого по питанням зняття з експлуатації з боку НАНУ був призначений завідувач відділу зняття з експлуатації ІПБ АЕС, к.т.н. Сізов А.О. . Семінари проводяться з метою виявлення напрямків наукових досліджень для формування потенційних проектів для подальшої співпраці в області зняття з експлуатації.

Міжнародний семінарНа зустрічі були  представлені наступні допоповіді:

А. Носовський – «Основні напрямки наукової діяльності Інституту проблем безпеки АЕС НАНУ в області зняття з експлуатації енергоблоків АЕС та перетворення об’єкта “Укриття” на екологічно безпечну систему»;

Paloma Diaz Arocas – «Досвід зняття з експлуатації АЕС в Іспанії», «Міжнародне співробітництво в галузі наукових досліджень спільно з Євроатомом»;

В. Кучинський – «Зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС»;Міжнародний семінар

В. Богорад – «Науково – методичне забезпечення на стадії виведення з експлуатації АЕС»;

А. Сізов – «Оцінка безпеки при виводу з експлуатації АЕС»;

С. Паскевич – «Зняття з експлуатації ставка – охолоджувача Чорнобильської АЕС»;

Ю. Лобач – «Зняття з експлуатації дослідницьких ядерних установок»;

О. Яковенко – «Концепція зняття з експлуатації АЕС ДП НАЕК «Енергоатом»».

Експертом з Європейського Союзу були зазначені напрямки наукової, науково – технічної діяльності, що проводиться в Європі по зняттю з експлуатації АЕС.Після  обговорення доповідей визначені основні напрямки подальшої діяльності в рамках даної наукової зустрічі, включаючи створення звіту із зазначенням можливих напрямків співпраці, для представлення в Європейську Комісію.

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert