Новини 

Одержано Патент

     Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України отримав Патент на корисну модель «Спосіб визначення оптимальних характеристик завантаження контейнера для високоактивних відходів», зареєстровану в Українському національному офісі інтелектуальної власності та інновацій.

     Корисна модель дозволяє визначати оптимальні характеристики завантаження захисного контейнера для довготривалого зберігання високоактивних відходів, що утворюються внаслідок запроєктних аварій на підприємствах з радіаційно-ядерними технологіями, зокрема на атомних електростанціях.

       Розробники корисної моделі – канд. техн. наук Валерій Володимирович Деренговський і канд. фіз.-мат. наук Дмитро Володимирович Федорченко.

     Дана корисна модель може бути в нагоді при проєктуванні контролю оптимального завантаження контейнерів на підприємствах, пов’язаних з поводженням і зберіганням високоактивних відходів, на системі радіаційного контролю завантаження.

     Корисна модель пройшла успішну апробацію при виконанні науково-дослідної роботи «Науково-технічний супровід на етапі введення в експлуатацію промислового комплексу з переробки твердих радіоактивних відходів».

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert