Новини 

Прийнято рішення щодо призначення організації – наукового керівника

Державним агентством України з управління зоною відчуження та НАН України прийнято спільне рішення щодо призначення організацією — науковим керівником робіт із забезпечення безпечної експлуатації комплексу «Об’єкт “Укриття” та Новий безпечний конфайнмент», перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему та зняття енергоблоків Чорнобильської АЕС з експлуатації Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України.

 Підписання такого документу пов’язане з переходом до наступного етапу виконання робіт із перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему, а також з метою забезпечення регулярної висококваліфікованої науково-технічної підтримки і для підвищення рівня безпеки під час виконання проектів, що реалізуються Чорнобильською АЕС.

Проведення досліджень у машинному залі

Інститут проблем безпеки АЕС протягом тривалого часу тісно співпрацює з ДСП ЧАЕС і його співробітники були задіяні в багатьох важливих проектах, що реалізовувались на проммайданчику. Зокрема фахівці ІПБ АЕС були задіяні у проекті «Остаточне закриття та консервація енергоблоків Чорнобильської АЕС», залучені до проектів, що здійснюються в рамках перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему — «Стабілізація нестабільних конструкцій об’єкта “Укриття”», «Будівництво НВТ», проект «Підготовка майданчика для будівництва НБК» та багато інших. Сьогодні науковці ІПБ АЕС здійснюють дослідження в рамках науково-технічного супроводу безпечної експлуатації комплексу «Об’єкт “Укриття” та Новий безпечний конфайнмент».

Відбір проб підземних вод із спостережних свердловин для радіогідроекологічного моніторингу

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert