Загальні збори колективу наукових працівників ІПБ АЕС НАН України з порядком денним: Обрання на посаду директора Інституту

   24 березня 2016 р. проведено загальні збори колективу наукових працівників Інституту проблем безпеки АЕС НАН України з порядком денним: Обрання на посаду директора Інституту.
Головуючий – заступник директора з наукової роботи к.ф.-м.н. Щербін В.М.
Секретар – вчений секретар к.ф.-м.н. Чеснокова Т.Д.
Були присутні: в.о. директора інституту, заступники директора, вчений секретар, керівники підрозділів та наукові співробітники. Всього 87 осіб, що перевищує 2/3 кількості осіб, які мають право участі у зборах.

Загальні збори колективу наукових працівників ІПБ АЕС НАН України з порядком денним: Обрання на посаду директора Інституту

    Головуючий зборів Щербін В.М.: Ознайомив з Постановою Президії Національної академії наук України № 55 від 02.03.16 “Про порядок проведення виборів керівників наукових установ НАН України” і листом Відділення ФТПЕ про те, що у Відділенні зареєстрована кандидатура члена- кореспондента НАН України А.В. Носовського на посаду директора ІПБ АЕС. В зв’язку з цим запропонував розглянути питання про обрання кандидатури А.В. Носовського на посаду директора ІПБ АЕС. Носовський А.В. – розповів про свій трудовий шлях від молодого спеціаліста до члена – коресподента НАН України, доктора технічних наук, професора, заступника директора ІПЬ АЕС з наукових питань і згодом виконуючого обов’язки директора. Доповів про своє бачення подальшої діяльності Інституту. Презентував нову структуру Інституту з урахуванням вимог щодо її оптимізації. Відзначив складність економічної і політичної ситуації в Україні, що відкладає відбиток і на науку. Визначив головні завдання, вирішення яких сприятиме подальшому розвитку Інституту. На підтримку Носовського А.В. виступили Щербін В.М., головний науковий співробітник, доктор біологічних наук, професор Прістер Б.С., член- кореспондент НАН України, доктор технічних наук, професор Фіалко Н.М.

    За результатами таємного голосування з 86 бюлетенів, що було роздано, («За» – 85, «Проти» – 0, Недійсних -1) збори ухвалили рішення про обрання А.В. Носовського на посаду директора ІПБ АЕС.

Схожі повідомлення

Залиште коментар

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert