Новини 

Візит американських колег

     З 6 по 8 березня цього року відбувся візит представників Фонду чистого майбутнього (США) до Інституту проблем безпеки АЕС. Перший день візиту пройшов у Чорнобильській зоні відчуження, під час якого представники Фонду відвідали Чорнобильську АЕС, ДСП «Екоцентр» та Інститут проблем безпеки АЕС.

     Під час візиту до ІПБ АЕС науковий керівник Фонду від Інституту Берклі (США) Джейк Гекла передав допомогу у вигляді персональних дозиметрів та зонду SmartCАМ для безперервного контролю повітря. Пристрій SmartCAM використовує найсучаснішу технологію аналізу спектральних вимірювань в режимі реального часу, що забезпечує реальний прогрес у методах вимірювання альфа-випромінювання.

     У Славутичі представники Чорнобильської АЕС організували американським колегам екскурсію містом та оглядову екскурсію Краєзнавчого музею м. Славутича. Після цього була проведена робоча нарада, щодо організації та проведення конференції INUDECO 2023, в якій, до речі, Джейк Гекла вже неодноразово брав участь.

     На нараді також було обговорено ідеї та подальші плани спільних досліджень.

     Керівництво інституту щиро дякує Інституту Берклі в особі Джейка Гекла та Фонду чистого майбутнього за надане обладнання та має надію на продовження спільних досліджень.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert