Новини 

Засідання робочої групи за проектом НАТО «Наука заради миру та безпеки»

    З 26 червня по 6 липня 2018  р. у  Відділі інженерії довкілля і науки про Землю Університету Клемсона (м. Клемсон, Південна Кароліна, США) відбулося засідання робочої групи щодо звіту про виконання робіт за проектом НАТО NUKR.SFPP G5094 «Надійна технологія ідентифікації ядерних матеріалів за даними спектрометрії» за 2017–2018 рр.

    У засіданні взяли участь представники: Інституту геохімії навколишнього середовища, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Інституту проблем безпеки АЕС НАН України. Про стан виконання поточних робіт за проектом виступив завідувач сектору спектрометричного аналізу канд. техн. наук Олександр Калиновський із доповіддю «Особливості гамма-спектрометричного визначення радіонуклідного складу радіоактивних відходів на різних етапах перетворення зруйнованого 4-го блока ЧАЕС на екологічно безпечний об’єкт».

    За результатами засідань групи були підбиті підсумки та схвалені результати робіт за проектом за минулий період та визначено завдання на наступний рік.

    У межах заходу робоча група відвідала дослідницькі лабораторії Відділу інженерії довкілля, ознайомилась з природоохоронними об’єктами поблизу АЕС Оконі, а також оглянула установки моніторингу навколишнього середовища в штаті Південна Кароліна.

    Крім того, група відвідала завод з виробництва ядерного палива Westinghouse Electric Company у м. Колумбія (Південна Кароліна), де відбулася науково-технічна нарада, на якій були заслухані доповіді про перспективні плани розвитку компаній Westinghouse Electric Company, про дотримання правил радіаційної безпеки в цехах з виробництва ядерного палива. Учасники робочої групи побували у виробничих цехах і були ознайомлені з технологією виготовлення твелів, методами їх випробувань і конструкціями для різних типів реакторів.

Учасники робочої групи біля лабораторного корпусу Відділу інженерії довкілля Університету Клемсона.

Учасники науково-технічної наради на заводі з виробництва ядерного палива.

Цей запис також доступний: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert