Новини 

Засідання міжвідомчої експертної робочої групи з питань протидії розповсюдженню зброї масового знищення, тероризму та захисту критичної інфраструктури

   18 квітня 2019 року в Національному інституті стратегічних досліджень, базовій науково-дослідній установі аналітико-прогнозного супроводження діяльності Президента України, було проведено засідання Міжвідомчої експертної робочої групи з питань протидії розповсюдженню зброї масового знищення, тероризму та захисту критичної інфраструктури на тему «Проблеми розбудови державно-приватного партнерства при захисті критичної інфраструктури» (http://www.niss.gov.ua/news/novini-nisd/nisd-proviv-zasidannya-mizhvidomchoi-ekspertnoi-robochoi-grupi-na-temuproblemi). В засіданні взяли участь представники ДК «УкрОборонПром», ДСНС України, РНБОУ, МО України, МВС України, СБУ, ГУ Національної гвардії МВС України, Центру передового досвіду НАТО з енергетичної безпеки, “КПІ” ім. І.Сікорського, Адміністрації Держспецзв’язку, УСПП та інших організацій і підприємств.

   В засіданні МЕРГ взяв участь І.В. Жиганюк, к.ф.-м.н., зав. сектору РМ Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України. В доповідях і в ході дискусії увагу було сфокусовано на зарубіжному досвіді державно-приватного партнерства в питаннях захисту критичної інфраструктури та в сфері кібербезпеки.

Список зареєстрованих учасників

Цей запис також доступний: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert