Чернобыльская зона глазами сталкераНовини 

Книга “Чернобыльская зона глазами сталкера”

    Нещодавно українське видавництво «Скай Хорс» представило світу книгу «Чернобыльская зона глазами сталкера», де одним із авторів є співробітник ІПБ АЕС НАН України Сергій Паскевич. Книга містить опис цікавих місць Чорнобильської зони відчуження та добре ілюстрована фотографіями, яких у виданні рівно 100. Своєрідний путівник Чорнобильською зоною відчуження знайомить читача не тільки з об’єктами, що стосуються ЧАЕС та робіт з ліквідації аварії 1986 року, а й з об’єктами та локаціями історичного та культурологічного значення.

    Розповідь про сучасний стан покинутих міст і сіл Чорнобильщини унаочнює незворотній драматизм подій тридцятирічної давнини та послуговує гарним прикладом ролі людини та її діяльності для довкілля.

   До роботи над книгою були залучені вчені ІПБ АЕС, оскільки завданням дослідників під час наукового пошуку є не тільки отримувати нові знання, але й доносити їх до загалу. Адже саме просвітницька діяльність у науці сприяє формуванню в суспільства правильного уявлення про навколишній світ.

    Видання містить розповіді про об’єкти, що за часів СРСР були секретними, а зараз відкриті для загалу. Їхня історія вкрита пеленою таємниці, і викладені в книзі дослідження відкривають невідомі фрагменти цієї історичної мозаїки.

    Книга буде цікава дослідникам історії Чорнобильщини, Чорнобильської АЄС та тим, кого приваблює тиша безлюдного Чорнобильського світу, враженого радіоактивним дотиком мирного атому.

    З питань придбання книги «Чернобыльская зона глазами сталкера» звертайтесь за посиланням http://chornobyl.in.ua/chernobylskaya-zona-glazami-stalkera.html

Презентація книги «Чернобыльская зона глазами сталкера»: зліва направо – Паскевич С., Вишневський Д., Степанець К.
Обговорення книги з читачами

Цей запис також доступний: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert