Новини 

Підписання рамкової угоди

    26 жовтня 2018 р. у м. Циндао (КНР) відбулись урочисті заходи з приводу підписання Рамкової Угоди між Адміністративним комітетом Вільної зони економічного та технологічного розвитку міста Циндао та спільним підприємством «Китайсько-українські ядерно-енергетичні технології Сянчу», засновниками якого є: Корпорація Сянчу Енерджі Девелопмент Груп (Xianchu Energy Development Group) КНР, Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України та Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки Держатомрегулювання України.

    Згідно з цією угодою спільне підприємство «Китайсько-українські ядерно-енергетичні технології Сянчу» має намір вкласти інвестиції у проект зі створення науково-дослідного інституту та будівництва його головного офісу на території Вільної зони економічного та технологічного розвитку міста Циндао. Основним напрямом проекту є створення науково-дослідних лабораторій та виробничих потужностей для досліджень, розробки та виробництва у сферах радіаційно-захищеної робототехніки, вентиляційного та охолоджувального обладнання для атомних електростанцій, реабілітації забруднених територій тощо.

     З боку спільного підприємства «Китайсько-українські ядерно-енергетичні технології Сянчу» Угоду підписав Голова ради директорів спільного підприємства Chen Kun, з боку Адміністративного комітету Вільної зони економічного та технологічного розвитку міста Ціндао – директор комітету Lu Yujun. У церемонії підписання взяли участь: віце-президент НАН України акад. Анатолій Загородній, директор Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України чл.-кор. НАН України Анатолій Носовський, начальник відділення Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки Держатомрегулювання України Дмитро Гуменюк, начальник відділу міжнародних зв’язків НАН України Анатолій Мирончук, перший секретар посольства України в КНР Артем Рождественський та інші офіційні особи.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert