Новини 

Участь у новому проекті

    Протягом 2018–2019 рр. ІПБ АЕС НАН України братиме участь у проекті THEREMIN – «Термічна обробка для мінімізації радіоактивних відходів та зниження небезпеки», який реалізується за підтримки Європейської Комісії.

    Проект має на меті забезпечення довготривалого безпечного зберігання радіоактивних відходів та видалення проміжних і низькоактивних відходів, придатних для термічної обробки. Програма роботи слугує засобом для скоординованої дослідницької та технологічної демонстрації в масштабах всього Європейського Союзу, покликаної забезпечити більш глибоке розуміння і оптимізацію застосування термічної обробки в програмах поводження з радіоактивними відходами в Європі, підвищити рівень готовності технологій для прискорення їх промислового впровадження.

    Ця програма збирає загальноєвропейське співтовариство експертів з технологій термообробки і поводження з радіоактивними відходами та їх видалення, які працюватимуть разом з метою виявлення ефективності національних програм з управління відходами та зняття з експлуатації АЕС.

    З 15 по 19 жовтня 2018 р. в рамках цієї програми в лабораторіях Університету м. Шеффілда (Великобританія) під керівництвом професора Нейла Хьятта проводився тренінг та ознайомлення з передовими технологіями щодо кондиціювання радіоактивних відходів.

    Від ІПБ АЕС НАН України в цих роботах брав участь завідувач відділення ядерної та радіаційної безпеки В. О. Краснов.

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert