Uncategorized Новини 

Участь в 10-й Міжнародній конференції з аерозолів

    2–7 вересня 2018 р. в Американському центрі у м. Сент-Луїсі, штат Міссурі, США відбулася 10-а Міжнародна конференція з аерозолів.

    Організаторами конференції виступили: Американська асоціація аерозольних досліджень (AAAR) і Центр аерозольної науки і техніки (CASE) Вашингтонського університету у м. Сент-Луїсі.

    Спонсорами конференції були провідні компанії з розробки та виробництва обладнання для ідентифікації й відбору аерозолів, визначення їх походження, дослідження їх характеристик та поведінки в навколишньому середовищі.

    У роботі конференції взяли участь понад 400 учасників, які є відомими провідними фахівцями з університетів США і технологічно розвинених країн чотирьох континентів.

    Формат конференції передбачав проведення пленарних, секційних і стендових засідань та охоплював основні напрями розвитку сучасної науки про аерозолі, а саме: хімія аерозолів, вплив аерозолів на навколишнє середовище, аерозольне моделювання, фізика аерозолів, аерозольна токсикологія, перенесення і трансформація аерозолів, аерозолі в екосистемі Землі, біоаерозолі, вуглецевий аерозоль, хмари та клімат та ін. Загальна кількість повідомлень перевищила 1200 доповідей.

    Від Інституту проблем безпеки АЕС НАН України в конференції брав участь завідувач сектору спектрометричного аналізу канд. техн. наук Олександр Калиновський, який представив доповідь від колективу авторів: Калиновський О. К., Краснов В. О., Огородніков Б. І. «Удосконалення моніторингу радіоактивних аерозолів приземного шару повітря поблизу Чорнобильської АЕС».

This post is also available in: English

Схожі повідомлення

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert